Bursztynowy Sylwester nad morzem stare

Bursztynowy Sylwester nad morzem stare

3 nights package, Breakfast and Dinner
Obejrzyj film
  • 3 nights
  • Breakfast and Dinner

Bursztynowy Sylwester nad morzem stare

 

Chciałbyś spędzić najbardziej wystrzałową noc w roku w jakimś wyjątkowym miejscu? W takim razie co powiesz na sylwester nad morzem? Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję spędzić sylwester nad morzem, na pewno wiesz jak pięknie wygląda plaża rozświetlona blaskiem fajerwerków, a jeśli do tej pory nie miałeś jeszcze takiej okazji - koniecznie musisz to zobaczyć. Dzięki nam możesz mieć taką możliwość. Specjalnie na pożegnanie starego roku hotel Bursztynowe Wzgórze przygotowuje jedyny w swoim rodzaju bal sylwestrowy z wyśmienitym menu i szampanem, a także bajecznym pokazem sztucznych ogni oraz zespołem, który zapewni wspaniałą oprawę muzyczną oraz fantastyczną zabawę do białego rana. Zapraszamy wszystkich miłośników kameralnych imprez w doborowym towarzystwie, pysznego jedzenia, świetnej muzyki i wspaniałej, przyjaznej atmosfery. U nas możesz nie tylko przywitać nowy rok w dobrym stylu, ale też wypocząć, zrelaksować się i naładować baterie na nadchodzące tygodnie, aby być gotowym na nowe wyzwania!

        Sylwester Bursztynowy 2020/2021

        Termin od  30.12-03.01.20

Zakwaterowanie

* w pokojach 2 i 3 osobowych w budynku hotelowym

   4 dni / 3 noce  -  1440 zł / osoba 

 * apartamentach 4-5 osobowych + pokoje w domkach 2 , 3 osobowe

   4 dni /3 noce -1200 zł /osoba 

Możliwość samego Balu – 600zł /osoba

- wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja); serwujemy potrawy kuchni polskiej w    formie szwedzkiego stołu  z wyborem dań na ciepło i na zimno

- po posiłkach czeka na naszych Gości bufet słodkości z ciastami  własnego wypieku oraz kawa i herbaciany kącik z wyborem herbat owocowych i ziołowych .

-  małe co nieco przed Balem Sylwestrowym  - degustacja Bursztynowego Grzańca ,

 

 

Loading
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close