Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Obejrzyj film

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne usprawniająco-rekreacyjne

Rehabilitacja dla osób w każdym wieku – od dzieci do seniorów

Zawiadomienie o wpisie do rejestru ośrodków Nr OD/32/0007/19 ważne do 3 maja 2022 roku w załączniku.

WPIS

Zawiadomienie o wpisie do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr Nr OR/32/0004/20 ważne do 17 luty 2023 roku w załączniku.

WPIS

Bursztynowe Wzgórze Family Resort - dzieci
Bursztynowe Wzgórze Family Resort - rehabilitacja

Zapewniamy opiekę lekarsko-pielęgniarską

Rehabilitacja w Bursztynowym Wzgórzu to opieka lekarsko-pielęgniarska

Każdy turnus rehabilitacyjny uwzględnia 2-3 zabiegi rehabilitacyjne w każdy dzień zabiegowy wg zaleceń lekarza Bursztynowe Wzgórze Family Resort (na podstawie informacji o stanie zdrowia wraz z dokumentacją medyczną):

 • gimnastyka ogólnorozwojowa
 • gimnastyka korekcyjna
 • galwanizacja
 • inhalacje aparaturą ultradźwiękową
 • diadynamik
 • jonoforeza
 • światłolecznictwo
 • masaż klasyczny jednoodcinkowy
 • magnetoterapia
 • laseroterapia
 • masaż automatyczny Medy Jet

Turnusy rehabilitacyjne mogą odbyć się tylko po okazaniu informacji o stanie zdrowia kuracjusza (wzór druku poniżej) przed badaniem lekarskim, podpisanej przez lekarza kierującego z miejsca zamieszkania.

Wzór druku

Interesuje Cię wypoczynek nad morzem? A może rehabilitacja pfron? A może jedno i drugie? Resort  Bursztynowe Wzgórze przygotował specjalną ofertę dla gości, którzy potrzebują nie tylko chwili wytchnienia i relaksu nad pięknym polskim morzem, ale również stałej opieki lekarsko-pielęgniarskiej i szeregu profesjonalnych zabiegów leczniczych.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w Resorcie  Bursztynowe Wzgórze to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku: dzieci, dorosłych i seniorów. Chętnie przyjmujemy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane korzystające z dofinansowania. Wśród oferowanych przez nas zabiegów rehabilitacyjnych warto wymienić chociażby: masaże lecznicze, laseroterapię, magnetoterapię, galwanizację, diadynamik, jonoforezę, światłolecznictwo, gimnastykę ogólnorozwojową i korekcyjną oraz inhalacje aparaturą ultradźwiękową. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy okazać informację o stanie zdrowia podpisaną przez lekarza oraz dokumentację medyczną. Na tej podstawie dobierzemy odpowiednie zabiegi, które pomogą Ci zregenerować siły i wrócić do pełnej sprawności.

Rehabilitacja nad morzem pozwala w wygodny i oszczędny sposób połączyć przyjemne z pożytecznym: wczasy nad morzem i rehabilitację. Ale turnusy rehabilitacyjne pfron to nie tylko wypoczynek na plaży i codzienne zabiegi zdrowotne. W pakiecie jest również pyszna, zdrowa kuchnia z uwzględnieniem indywidualnych preferencji naszych gości, darmowe wejściówki do aquaparku Helios w Ustroniu Morskim, a także możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking czy wybrania się na pieszą lub rowerową wycieczkę.

Nasza propozycja turnusów rehabilitacyjnych to najlepsza oferta, jaką możesz znaleźć wpisując w Google zapytania typu "rehabilitacja ustronie morskie" czy "turnusy rehabilitacyjne ustronie morskie". Resort Bursztynowe Wzgórze zapewnia swoim gościom najlepszą możliwą opiekę i mnóstwo fantastycznych atrakcji, dzięki czemu cieszymy się ogromnym zaufaniem i dużą popularnością wśród wczasowiczów. Gwarantujemy, że będziesz wspominał pobyt tutaj nie tylko jako pożytecznie, ale też miło spędzony czas.

Loading
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij